Вихід на новий рівень

Вихід на новий рівень

Вихід на новий рівень

Комментариев к записи Вихід на новий рівень нет

Кожній людині властиве прагнення до зростання як професійного так і соціального. Кожна людина з однієї сторони намагається поставити собі цілі а з іншої сторони рідко виходить їх досягати. У чому причина?

Насправді, якщо ми говоримо про якісь цілі, то ми стикаємось з двома аспектами для досягнення.  Перший аспект це планування, знання, інструменти і т.д. Другий аспект це банально – дія.  Проте є ще третій фактор, який найважливіший – це особистісний фактор. І він, на мою думку є найважливішим. Особистість, це той фундамент, від якого усе залежить. На правильному фундаменті можна вибудовувати дії.

Сьогодні хочу описати певні деструктивні особистісні форми поведінки, котрі заважають досягненню нових результатів.

Отож:

  1. Розбіжність між тим що людина декларує і що робить

Ви точно зауважували що буває коли людина каже «Я за честість» і при цьому потім проявляє себе обманом. Або каже «я не можу терпіти не пунктуальність» і при цьому запізнюється на сустріч. Або виконує домовленості не в обумовлені терміни. Звичайно, при цьому є маса пояснень чому так сталось. Або людина каже «Треба бути цілеспрямованим» і при цьому відкладає вадливі речі на завтра. Або людина каже «Мені потрібно заробити більше грошей» і при цьому не робить дій, які прямо до цього ведуть….  Таких прикладів безліч. Як це впливає на нас? По-перше до людини виникає двояке ставлення. Відчувається відсутність цілісності і відповідно низький рівень довіри. Чому тоді треба цій людині довірити гроші, час чи щось інше цінне, якщо є вірогідність що людина порушить обіцянку? Так ми обмежуємо наші можливості взаємодіяти з іншими людьми, які нам необхідні

  1. Сидіння в минулому

От раніше було не те що зараз…. А пам’ятає як ми тоді…. Ви мабуть чули це не однократно від багатьох людей.  А ще буває так що в минулому були невдачі і людина говорить про це собі – в мене тоді не вийшло – і зараз не вийде. Буває так що минулими досягненнями ми собі в уяві робимо вигляд що це якось саме собою вплине на успіх сьогодні. А буває так що минулі невдачі ми сприймаємо як гарантію майбутнього провалу… Потрібно усвідомити те, що наше минуле не є гарантією нашого сьогодення. Це уявний глюк. Чемпіон, котрий став чемпіоном вчора – ним вчора і залишився. Сьогодні вже підготовка до нових змагань а не час згадувати минулі перемоги. Одним словом, крутячи в голові думки про минуле ми витрачаємо енергію, яку можна направити на сьогоднішні дії.

  1. Сидіння в майбутньому

Так деколи складається що ми починаємо фантазувати про те що у нас відбудеться в майбутньому, які ми станемо успішні, які результати ми отримаємо і як нам буде класно… І ці думки викликають у нас чудові емоції. Відчуття успішності. Але це так само є глюк. Бо ми тішимо себе тим що не відбулось і не факт що відбудеться. Знову ж таки, замість того щоб сконцентрувати свою енергію на сьогоднішню дію – ми витрачаємо її на те, чого не існує. Або деколи, ми уявляємо собі провал на основі минулих невдач і це забирає в нас енергію діяти так, щоб точно вийшов бажаний результат. Сьогодні є чудовий день щоб зробити щось дійсно відмінно успішне. Але нажаль, людина перестає діяти через страх уявної невдачі.

  1. Бездіяльність через режим очікування

Вам мабуть знайома ситуація що хтось щось нам пообіцяв. Або ми очікуємо якусь новину, чи інформацію, чи дії третіх осіб для того щоб після цього діяти відповідно від умов. Пастка є в тому що позиція очікування є одним з серйозних гальмівних факторів. Коли ми не займаємось підготовкою ПЛАНУ А, ПЛАНУ В, ПЛАНУ С – ми є бездіяльними. Ми витрачаємо енергію на очікування, обдумування, замість того щоб придумати сценарій дій А, В та С і почати щось робити прямо зараз. Коли настане очікуваний момент можна почати діяти згідно плану А, В чи С.

  1. Розпорошення

Щодня ми можемо отримувати нові цікаві пропозиції. І велика помилка погоджуватись на все підряд. Ми сьогодні маємо план ціль і метод. Можливо не все виходить одразу, але потрібно сфокусуватись. Коли ми паралельно  беремось ще за щось ми розпорошуємо свої дії, замість фокусування на тому що спочатку планували

Це лише невелика частина того, що стає на заваді реалізації нашого потенціалу. Робить нас менш успішними та впливає на наші результати. Якщо Вам цікаво розібратись з цим, та зробити крок до нових звершень – запрошую на свій виступ SelfStart: Фундамент Успішного Майбутнього.

До зустрічі. З повагою Олег Шаргородський


Приймаються заявки на участь в триденному семінарі:

SelfStart: Фундамент Успішного Майбутнього
.

0

Автор публикации

не в сети 23 часа

admin

0
Комментарии: 2Публикации: 60Регистрация: 24-03-2015

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Панель управління

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля