Business Weekend відбувся

В цей весняний теплий день у конференц-залі готелю «Нота-Бене» панувала затишна атмосфера свята. Підготовка заходу тривала протягом 3 місяців, тому для нас організаторів було дуже важливо, щоб усе пройшло бездоганно, адже було дуже важливо створити гарну атмсферу та комфорт для всіх учасників, зробити міроприємтсво насиченим корисною інформацією!

Насправді даний  семінар для нас - це був великий початок нового досвіду, тому звичайно ми дуже старались, врахувати все до дрібниць і передбачили можливі нюанси.

Хочемо подякувати нашим спікерам: Риимі та Валерію Грищук, Ользі Хованській, Оксані Сайці та Олегу Шаргородському за їхній вагомий  вклад у наш захід.

Саме завдяки їхнім виступам ми почерпнули нові знання, які допоможуть позбутись старих звичок і впевненіше йти до успіху.

Велика подяка yашим спонсорам « Фемелі декор» за чарівні букети для наших тренерів, а також світ-бісквіт Львів (sweet_biscuit_lviv) за смачні солодощі та  компанії «Фаберлік» за подарунки. І  усім, хто допомогав створювати гарний настрій нашим гостям, а саме : оранізатору семінару бізнес-уікенд Скварій Юлії, ведучій Ользі Теліпській, а також нашим координаторам Наталії Піонткевич та Анні  Росі за допомогу у підготовці та проведенні семінару, фотографу Олександру Бардашевському  відео-оператору Сергію Глущенко та співачці Квітані.

Семіннари

Business Weekend в вашому місті

Консультації

Консультування та супровід

Курси

Онлайн курси

Відгуки учасників семінару

Не забудьте підписатися на наш канал

Запис семінару

Для тих, хто не зміг побувати на семінарі Business Weekend є чудова можливість до 15 червня переглянути виступ наших спікерів в записі .

Семінар Business Weekend став дуже трепетним і особливим початком нового офлайн-формату заходів, які приготувала для вас Academy of Prosperity!. В цей день нашими гостями стали понад 150 учасників семінару з різних куточків України. Ми навчались, спілкувались та відпочивали разом і впевнені, що подарували прекрасні емоції не лише собі, а й нашим гостям.

Ми вдячні кожному, хто був з нами в цей день, адже кожен гість  для нас особливий! Ми отримали зворотній зв’язок від учасників семінару і дуже вдячні усім за теплі слова та відгуки про наш захід!

Надіємось побачити Вас на наступному семінарі.

Попенредня реєстрація на семінар ТУТ……

Залишіть свій відгук про Business Weekend

Поділіться своїми інсайтами та враженнями від семінару Business Weekend, який пройшов у м. Львові.

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Панель управління

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля