Огранізатори Business Weekend

 

BUSINESS WEEKEND

Львів-2018

 

Організатори


 

Володимир Рібій

Співзасновник Academy of Prosperity

Олена Мацевко

Співзасновник Academy of Prosperity

Юлія Скварій

Керівник відділу з організаційних питань

 

Координатори


Наталія Піонткевич

Анна Роса

 

Ведуча семінару


 

Ольга Теліпська

Диктор радіо "Галичина"

 

Юлія Скварій

Вихідні з користю.
Саме під таким гаслом пройшов семінар у Львові Business Wekeend 21 квітня. Адже на цьому семінарі дійсно було дуже багато корисної інформації як для бізнесу, так і для повсякденного життя.
Як один з організаторів хочу сказати, що для мене це величезний досвід! Досвід саме в організації такого заходу на таку велику аудиторію. Адже в залі в цей день були присутні більше 150 чоловік. Хочу сказати, що бути на семінарі, виступати на семінарі і бути одним з організаторів семінару – це абсолютно різні речі ! Коли ти відвідуєш міроприємства такого рівня, ти як гість на святі, і все для Тебе. А моя задача і відповідальність були – це зробити все для гостей семінару, від зустрічі при вході в конференц-зал і до останньої хвилини міроприємтсва.
Важливим моментом на заходах завжди є реєстрація учасників. З цього починається будь яке
міроприємтсво. Це перше враження))) На нашому заході гості швидко її здійснили і вже за декілька хвилин насолоджувалися львівською кавою із смачними капкейками від солодкого спонсора світ бісквіт Львів (sweet_biscuit_lviv )
Гості та учасники семінару були приємно вражені смачним обідом, який розпочався в чітко
запланований час. Пунктуальність на міроприємствах дуже важлива ! Для гостей і тренерів це
принципово, тому що від цього залежить сприйняття інформації і , активність слухачів і своєчасне завершення семінару.
А на завершення заходу був фуршет, на якому всі могли поспілкуватися з тренерами і однодумцями. Атмосферу на фуршеті створювала солістка гурту Success-band. Гості мали нагоду розслабитися і насолодитися сучасним співом Квітани)))
Скажу відверто, В нас все пройшло по запланованому сценарію!
Я була дуже щаслива, тому що все пройшло на вищому рівні!
Я рада, що такий досвід є в моєму житті. Впевнена, він не останній!
Юля Скварій

Наталія Піонткевич

Доброго дня, шановні колеги!

Мене переповнюють емоції, адже саме на минулі вихідні я приймала участь у надзвичайно захопливому міроприємстві, а саме Бізнес-семінар!
Не секрет, що я до сьогодні відвідала велику кількість навчань, тренінгів, семінарів. Почекпнула і взяла у практику нові знання. Але це міроприємство я не можу порівняти з жодним, які я відвідувала раніше. Чому? Тому, що цей семінар унікальний!!!
Найперше - це його атмосфера. Семінар проводився в моєму рідному місті Львові, яке я дуже люблю, і яке будь-якому заходу надає особливого львівського шарму та вишуканості.
По-друге семінар відбувався у вихідний день, який був осяяний чудовою весняною погодою і настроєм, в елегантному готелі Nota Bene з родзинкою старовини. Гостей зустрічав аромат львівської кави і смаколиків.
А спікери перевершили всі наші очікування. В одному залі в один день зустрілось зіркове сузір"я спікерів: Римма та Валерій Грищуки, Ольга Хованська, Оксана Сайка та Олег Шаргородський, які давали техніки і відповіді на різні сфери життя, бізнесу, стосунків. Тому, мабуть кожен учасник семінару почув для себе щось нове, саме те, що зачіпило, наштовхнуло на дії, дало розуміння, як і куди далі рухатись.
Особисто мені була цікава тема Оксани Сайки "Астрологія в бізнес-процесах", а саме Вікові астрологічні цикли людини. Скажу чесно, чула про це вперше. Якось раніше не задумувалась над цією темою і відповідно не шукала про це інформацію. А на семінарі ця тема пролила світло на багато речей, які досі для мене були не до кінця зрозумілі.
А в завершальній частині семінару виступав Олег Шаргородський і його "Фундамент успішного майбутнього". На мою думку, він став родзинкою програми семінару. Олег не лише зумів розрухати дещо стомлених слюхачів, розвеселити і викликати дискусії. Але також дав чудові техніки, які допомагають визначити:
- що допомагає і заважає досягати цілей;
- як впливає наш досвід на наші майбутні результати;
- як ми ставимось до наших цілей та планів;
- етапи розвитку особистості і як це на нас впливає.
Наш чудовий Business Weekend завершувався вишуканим фуршетом в атмосфері музики гурту Success-band. І додому я поверталась не з нудного семінару, а з відчуттям того, що я побувала на святі, на вишуканій вечірці та ще й отримала багато нових знань, практичних порад і поспілкувалась з цікавими, розумними людьми, спікерами. Так працювати я готова кожний вихідний:)

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Панель управління

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля