Поїхали з нами в Рим!

Поїхали з нами в Рим!

Поїхали з нами в Рим!

Комментариев к записи Поїхали з нами в Рим! нет

 Запрошуємо на ЕКСКУРСІЙНИЙ АВІАТУР ДО РИМУ 05-08 жовтня 2018 року.

Столиця Італії для нас – одне з найромантичніших міст Європи. Це справжній музей під відкритим небом – «вічне місто». В давнину казали: «всі дороги ведуть до Риму» і цього разу ми пропонуємо вам комфортний та цікавий шлях.

Рим

      Рим — столиця Італії, адміністративний центр провінції Рим та області Лаціо. Місто розміщено в центральній частині Апеннінського півострова , над рікою Тибр, в її гирлі, на височинній вапняній території недалеко від морського узбережжя Тірренського моря. Це столиця країни й осередок найважливіших установ політичного й економічного життя

 

Близько шести мільйонів чоловік щорічно відвідують Рим для того, щоб оглянути його знамениті пам’ятники архітектури та перейнятися духом давно минулих епох.

Рим може бути розділений на декілька районів. Так званий історичний центр (centro storico) є досить невеликим, займаючи лише близько 4% території міста. Він в основному складається з площі всередині стін Аврелія, і знаходиться під захистом ЮНЕСКО.

Історія

До того, як стати столицею Італії, Рим протягом століть був столицею світу. Заснований в 753 році до н.е. на берегах Тибру, в 25 км від Тірренського моря . Вічне місто пізнало злети і падіння, але зуміло пронести через століття свою імперську велич. Архітектура Риму зберігає спогади про всі його періоди: республіканської недолугості, імперської впорядкованості, середньовічної роздробленості, ренесансної пишноти і прямолінійності тоталітаризму Беніто Муссоліні.

Заснування Риму та Римське царство

За легендою, Рим було засновано 21 квітня, 753 р. до н. е. братами-двійнятами, нащадками троянського героя Енея. Ромул і Рем були онуками латинського царя, Нумітора  з Альба-Лонги. Царя скинув з престолу його жорстокий брат Амулій , в той час як дочка Нумітора, Рея Сільвія, народжувала дітей.

Рея Сільвія була дівою-весталкою, зґвалтованою Марсом, від якого в неї народилися напівбожествені двійнята. Новий цар боявся, що Ромул і Рем відберуть назад трон, тому наказав їх утопити. Вовчиця (або, за деякими переказами, дружина чабана) врятувала і виростила їх, і коли вони стали дорослими, то повернули трон Альба-Лонги Нуміторові. Згодом двійнята заснували їхнє власне місто, але під час сварки за право стати царем Риму Ромул вбив Рема, хоча деякі джерела визначають причину сварки тим, що кожен хотів назвати нове місто своїм ім’ям. Зрештою Ромул дав місту своє ім’я. Оскільки місту бракувало жінок, за легендою, латиняни запросили на свято плем’я сабінів і викрали їх незаміжніх дівчат, започаткувавши інтеграцію латинян і сабінів.

За іншою легендою, записаною грецьким істориком Діонісієм, Еней очолював групу троянців у морській подорожі. Після довгих мандрів бурхливим морем, вони висадилися на береги річки Тибр. Незабаром після висадки, чоловіки забажали знову вийти в море, але жінки, які були з ними, не захотіли їхати далі. Одна жінка, на ім’я Рома, запропонувала іншим жінкам спалити кораблі, аби запобігти відплиттю. Спочатку чоловіки розгнівалися на Рому, але потім зрозуміли, що вони перебували в ідеальному місці для оселення. І вони назвали нову колонію на честь жінки, яка спалила їх кораблі.

Рим виріс з поселень навколо броду через Тибр, на перехресті торгових шляхів. За археологічними свідченнями, селище Рим було, можливо, засноване у VIII ст. до н. е., хоча його могли заснувати латиняни ще в X ст. до н. е., на Палатинському пагорбі. Етруски, що спершу оселилися в Етрурії, на півночі, встановили політичний контроль над регіоном наприкінці VII ст. до н. е., сформувавши аристократичну і правлячу еліту. Наприкінці VI ст. до н. е. етруски втратили владу і вплив, і саме з цього моменту латиняни та сабіни відновлюють своє управління, створюючи республіку, з набагато обмеженішою владою правителів.

Що варто відвідати

Огляд Риму – це робота, яку старанний турист починає рано вранці і закінчує після заходу сонця. Лише на те, щоб виконати «туристичний мінімум» – сфотографуватися на тлі Колізею, перерахувати колони Римського форуму, відстояти чергу в Сикстинську капелу, кинути монетку в фонтан Треві, піднятися на купол собору Св. Петра, спуститися по сходах площі Іспанії та засунути руку в «Уста правди» – піде не менше тижня.

Після кожної поїздки залишається відчуття, що ви ще не бачили кращого в Римі. Мабуть, тому його і називають «Вічним містом» – в нього можна повертатися нескінченно.

Рим дуже цікавий також і для любителів живопису. У Національній галереї сучасного мистецтва зібрано понад п’ять тисяч полотен різних майстрів XIX-XX століть, а в Галереї Боргезе можна насолодитися шедеврами таких грандів, як Леонардо да Вінчі, Корреджо, Рафаель, Тіціан і багатьох інших.

Відвідуючи пам’ятки Рима, вам обов’язково слід відвідати місто Ватикан. Адже Ватикан – це незалежна держава в центрі Рима з його власною валютою, поштовою службою і армією. У Ватикані теж є маса цікавих культурних та історичних пам’яток, які варто відвідати.

Кажуть, що найкраща екскурсія по Римі – вночі. Ритм і нескінченний біг каруселі з людей і машин затихає, стає спокійно, тихо і комфортно. Безшумно ступаючи по вікових каменях доріг, оглядаючи уважним і спокійним поглядом фасади будівель і рідкісних перехожих, ти з головою занурюєшся в атмосферу Риму, він стає ближче і ви дихаєте з ним одним повітрям.


Кращий час для поїздки

Кращий час для поїздки в Рим – квітень, травень, червень ,вересень та жовтень.


 Для всіх, хто хоче в жовтні зануритись в атмосферу цього  неймовірного міста, відвідавши музеї Ватикану,  галерею Боргезе,  Римські замки, Християнський Рим та нічний Рим, пропонуємо зробити попередню заявку, заповнивши форму нижче. Остаточна вартість туру залежатиме від кількості учасників. Про що ми вас попередньо повідомимо.


0

Автор публикации

не в сети 6 дней

admin

0
Комментарии: 2Публикации: 59Регистрация: 24-03-2015

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля