Крія-йога. Стато-динамічна практика.

Крія-йога. Стато-динамічна практика.

Крія-йога. Стато-динамічна практика.

Комментариев к записи Крія-йога. Стато-динамічна практика. нет

КРІЯ-ЙОГА. Динамічна практика.

 

Колись, в сиву давнину майстри йоги передавалисвої техніки тільки обраним учням для їх підготовки до більш складних рівней йоги. Але, на мій погляд, подібні практики готують і до життя. Ці вправи безпечні і підходять для людей різної статури, чудово тренують тіло і працюють з внутрішними органами, створюють чудову фігуру і виховують витривалість та силу! Класичні статичні вправи хатха-йоги, дихальні вправи (пранаяма) потрібно включати в практику, підсилюючи ефект від динамічного тренування. Також, застосовуємо внутрішні вправи — такі, як «мула-, уддіяна-, джаландхара- бандхі. Тільки в комплексі отримуємо потрібний ефект!

Три крії (динамічні вправи).

Перша — укріплення грудної клітки та тренування діафрагми (грудо-брюшної).

Крія-йога. Стато-динамічна практика.Крія-йога. Стато-динамічна практика.(Початкове положення) Стати прямо, рукі вільно лежать по бокам. На вдосі руки піднімаємо догори і прогинаємось. Затримати дихання на 10-15 сек. і, на видиху, присісти наче пружина ( видих робимо животом). Діафрагма на видиху працює як поршень, витискаючи повітря з грудей. Встаємо і присідаємо ще 5-8 разів, потім, зробити вдох, потягнутись догори і робимо видих — закінчуємо вправу, хвилину відпочиваємо і повторюємо ще п’ять разів.

Ця вправа благотворно впливає на легені, і тому такі проблеми, як бронхіти, виліковуються. Люди, які мають зайву вагу схуднуть, а той, хто занадто худий — відчує, як набирає потрібну масу тіла.


Наступна вправа. «Уштрасана» & «Ардха курманасКрія-йога. Стато-динамічна практика.ана».

(Початкове положення) Сідаємо в положення «Ваджрасана» і, на вдосі, прогинаємось, підносячи таз догори. Голова продовжує лінію хребта і не потрібно закідувати її назад. На видиху складаємось в «Ардха-курманасану». Знову вдох і прогиб, видих — складання. Робимо до 10-15 разів і, на вдосі, в прогині, затримуюючи дихання на 10-15 сек., затримуємось в статиці. Видих і в положені «Ардха-курманасани» відпочиваємо.

Крія-йога. Стато-динамічна практика.

Ця вправа стимулює роботу щитоподібної залози, нирок, печінки та підшлункової залози. Дихати потрібно тільки носом, видих робимо животом, стискаючи м’язи преса! Це покращує циркуляцию крові і життевої енергії. Рух брюшних м’язів синхронізує з рухом діафрагми , а вона стимулює роботу печінки. Навантаження на печінку знижується і її стан поліпшується.

Окремо потрібно сказати про використання в практиці внутрішніх технік, таких як мула- і уддиана бандхи. Мула-бандха — це напруга м’язів «тазового дна», а уддиана-бандха — це напруження на видиху м’язів преса (прямий м’яз). Крія-йога. Стато-динамічна практика.В кожній вправі під час видиху робимо легку(!) мула-бандху і робимо м’язеву уддіана-бандху (тобто втискаємо м’язами живіт собі, в середину). Напружуємо і відпускаємо розслаблюючи!


Я можу багато писати про надзвичайну користь вправ, але потрібно цей ефект відчути під час власної практики! Займайтесь собою і Ваші мрії здійсняться! До зустрічі!

Далі буде!

 

0

Автор публикации

не в сети 5 месяцев

Андрей Бонь

2

Вицепрезедент ГО "Мир Йоги", основатель клуба Yogacan,

Автор курсов «Мастерская здоровья», по Тайскому массажу. Организатор йога-туров « Путь к себе».


Разработка авторских программ по укреплению и востановлению здоровья, а также техник самосовершенствования для проведения занятий как групповых, так и индивиндуальных.

Комментарии: 0Публикации: 10Регистрация: 05-03-2017

Ваш коментар

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Панель управління

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля