Продуктивність

Продуктивність

Продуктивність

Комментариев к записи Продуктивність нет

Багато людей мають багато планів і задумів, але нічого не роблять для їх здійснення і реалізації. Багато хто пише свої плани 1 січня. І вони залишаються планами на папері. ЛЮДИ ПРИПИНИЛИ МРІЯТИ. Мріяти як в дитинстві – щиро, без аналізу, без обмежень, що по іншому і бути на може. Це життя!

У чому ж проблема? Чому у більшості людей плани залишаються планами? Чому так відбувається? Чому люди залишаються на початковому етапі замість того, щоб зробити перший крок на зустріч мрії? Дехто сподівається, що все якось вийде само собою.

Але треба зрозуміти – так не буває! Все залежить від нас самих! Все в наших руках! І лише коли змінюєшся Ти – змінюється світ!

В одній з цікавих книг, яку я прочитала з великим захопленням, я прочитала цікаву фразу: ЩОБ СПРАВИ ЗАРУХАЛИСЬ – ЇХ ТРЕБА ПОРУХАТИ!!! Адже, щоб написати книгу, треба почати писати по 1-2 сторінки в день, щоб прокидатися швидше, необхідно просто вставати за сигналом, щоб Ваша мрія здійснилася, треба щодня робити маленькі кроки для її здійснення і вже через рік Ви на 365 кроків будете до неї ближче! Це ж так просто!!!

Звичайно, в щоденному житті є багато факторів, які відволікають нашу увагу від основної задачі. Саме тому, щоб отримати позитивний результат, треба визначити пріоритети, свої цілі і активно рухатися в їх реалізації.

  • Багато нашої енергії забирають так звані НЕЗАВЕРШЕНІ СПРАВИ. Це ті справи, які Ви вважаєте треба зробити. Це можуть бути справи від маленьких( розвішати білизну) до самих великих (написати книгу). Найкраще їх виписати на папір. Не варто свій мозок ними навантажувати. Коли Ви їх випишете, Ви реально будете бачити, що Вам треба зробити, які завдання перед Вами стоять. Якщо Ви ще зможете біля кожної незавершеної справи поставити дату, на коли Ви її зробите, це буде взагалі чудесно!!! Після написання такого списку, деякі справи вже будуть не актуальні. Ви їх сміливо викреслюєте. Коли Ви цю вправу зробите, Вам стане одразу легше дихати. Ви точно відчуєте полегшення!
  • Є ще одна річ, яка забирає багато нашого часу і енергії. Це соціальні мережі та інтернет в цілому! Якщо Ви працюєте в інтернеті, то часу в ньому проводите більше, ніж звичайна пересічна людина. Тоді задайте собі запитання: скільки часу в інтернеті я витрачаю саме на свою роботу, а не на щось інакше?

Важливо навчитися не залипати в інтернеті, а встановлювати собі часові обмеження на виконання самої необхідної роботи і на перегляд інформації в соц. мережах, на пошті та інших менеджерах. Рекомендований час це від 1- до 30 хвилин за 1 раз. Так і робота виконується і Ви контролюєте час, який проводите в інтернеті.

  • І ще одна моя улюблена вправа — це ТОЛОКА. У всьому!!! Це коли варто позбутися всього непотрібного, старого і зайвого, щоб вивільнити собі простір і місце в своєму житті для нового!
  • Для очистки простору варто повиносити зі свого будинку весь мотлох. Якщо є речі, які шкода просто викинути на смітник, то Ви можете їх віддати в дитячі будинки, в будинки для людей похилого віку або просто віддати безхатнім. Можна дещо продати. Те, що не потрібно Вам, може бути дуже необхідне іншим.
  • Також важливо очистити робочій стіл ПК і в реальності, за яким Ви працюєте. На ПК це займає пам’ять, багато ярликів і документів різних. Від цього розбігаються очі і Ви не можете зконцентрувати свою увагу . Ви запросто можете скоротити кількість ярликів на ПК до 13-15.. Коли у Вас буде все послідовно поскладано , то Ви будете економити свій час і станете більш продуктивними.
  • Також важливо для вивільнення енергії є очищення робочого стола в реалі, за яким Ви працюєте. Необхідно все сортувати і розкласти в файли на ті місця, звідки Ви їх взяли. Стіл треба розчищати до тих пір, поки він не стане чистим. Це добре впливає на самоконтроль і організацію свого робочого процесу і простору.

Якщо хаос на столі, то хаос в думках. А це не дає можливості зконцентруватися на самому важливому завданні.

Під час виконання конкретного завдання на столі має бути лише ті документи, файли чи предмети , які пов’ язані з конкретним завданням , яке Ви зараз виконуєте.

Також, при виконанні конкретного завдання, щоб Вам нічого не заважало, необхідно вимкнути на гаджетах всі сповіщення , закрити браузери і файли, які не мають відношення до виконання даного завдання.

Також варто очистити папку ВХІДНІ на своїй електронній почті, тому що більшість вхідних листів Ви не читаєте. Тому точно від деяких розсилок варто відписатися без жалю.

 

Таку процедуру очищення, ТОЛОКУ, варто проводити систематично і вдома – з одягом, в шухлядах, в шафах і т.д. Все, що Ви не одягали більше 0,5 року, сміливо можете позбавлятися.

Т.ч. очищуючи простір, у Вас з’ являється нова, чиста енергія на нові звершення, ідеї та їх втілення.

Якщо це все виконувати систематично, ваша продуктивність точно збільшиться врази, а енергія буде бити через край.

Адже, я впевнена, що Ви погодитесь зі мною, що збільшувати свою продуктивність варто для того, щоб в нас було ще більше енергії для досягнення своїх мрій, цілей і планів.

0

Автор публикации

не в сети 2 месяца

Юля Скварий

0
Комментарии: 0Публикации: 1Регистрация: 13-06-2018

Ваш коментар

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Панель управління

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля