Книги, диски …

Чи знаєте Ви від чого залежить ефективність і результативність будь-якої бізнес-зустрічі?

Насправді Ваш успіх гарантований тільки в тому випадку, якщо Ви добре відчуєте вашого співрозмовника, а саме зрозумієте, що за особистість перед Вами, що на сьогодні є його головним болем, тобто, яку потребу на сьогодні він хотів би задовольнити. Як тільки у вас будуть відповіді на ці питання Вам буде дуже легко уявити Вашу бізнес-пропозицію, виходячи з потреб кандидата.
Тому, значне місце в структурі бізнес-зустрічі має саме визначення потреб! Це той пункт, який ні в якому разі не можна упускати і звичайно ж визначати потреби необхідно правильно, задаючи чіткі питання, виходячи з яких у Вас і створиться уявлення про конкретного співрозмовника.

 

Представляємо Вашій увазі бібліотеку питань, з яких Ви можете вибирати і використовувати кілька, що найбільш підходитимуть до Вашого виду діяльності.

 


 

ШАБЛОНИ дзвінків і запрошень на РЕКРУТИНГОВИЙ вебінар

Для більшої результативності вашої розсилки рекомендуємо, в першу чергу ознайомитися з усіма варіантами шаблонів запрошення на рекрутинговий вебінар. Шаблони допоможуть ретельно підбирати який саме варіант тексту і кому відправляти!
Також представляємо вашій увазі варіанти дзвінка.

Скачати ТУТ

 


Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля