Метафоричні ділові ігри

Метафоричні ділові ігри

Метафоричні ділові ігри

2 комментария к записи Метафоричні ділові ігри


Метафорична ділова гра — це варіант ділової гри, побудований на базі метафори, що відображає реальний бізнес-процес. Метафора — перенесення властивостей одного предмета чи явища на інший, на підставі ознаки, спільного або подібного для обох.

Метафорична гра, використана в тренінгу, дозволяє учасникам в умовному, вигаданому просторі:

· Сфокусуватися на головних, основоположних моментах досліджуваного процесу.

· Споглядати свою діяльність «з іншої площини» знайти неочевидні, нестандартні рішення проблем, які при звичайному підході здавалися нерозв’язними:
Гра є ідеальною моделлю для розвитку креативного мислення. Ігрову реальність можна задати таким чином, щоб звичні алгоритми і стереотипи не спрацьовували, і тоді для вирішення поставлених завдань учасникам доведеться ламати бар’єри і ставати креативними.

· Моделювати грою необхідний процес, що підвищує мотивацію і залученність учасників до нього.
Вигадана реальність є для учасників своєрідним стрес-фактором. З одного боку, можуть не спрацьовувати звичні послідовності дій. З іншого боку, є багато нової інформації. нових правил і залежностей, які потрібно за короткий час засвоїти, навчитися враховувати і використовувати в своїй діяльності. Це дає можливість учасникам побачити, наскільки успішно вони можуть працювати в умовах мінливої ​​ситуації.

· Підвищити ефективністьі взаємодії учасників один з одним:
Можливість для співробітників «попрацювати» на різних ділянках бізнес-процесу, відчути і зрозуміти завдання і проблеми інших підрозділів компанії, відчути взаємозв’язок між відділами і більш адекватно оцінити внесок кожного структурного елементу компанії в досягнення загального результату.

games2· Змінити установки (відносини учасників тренінгу до певної проблеми).

· Розробляти, прояснювати і доносити до співробітників стратегії компанії.

· відносини учасників прийняття рішеннь співробітниками:
У разі відсутності готових рішень і технологій формат гри переводить фокус уваги учасників з фіксування перешкод і складнощів на самостійний пошук нових можливостей, нестандартних і оригінальних рішень.

· Учасникам заряджатися енергією один від одного, їх залученість в процес навчання стимулюватиметься нестандартною ігровою реальністю з несподіваними сюжетними лініями. Чудовий інструмент прискорення групової динаміки.

Схема проведення метафоричної гри така:
— Введення в гру
— Поділ на групи
— «Занурення» в гру
— Вивчення ситуації
— Ігровий процес
— Підбиття підсумків

Ця схема дає можливість тренеру аналізувати кожен етап процесу і виявляти (по кожному учаснику) такі компетенції як здатність до навчання, робота в невизначених ситуаціях, стресостійкість. А згодом врахувати дану інформацію при формуванні програми навчання і розвитку співробітників.

3

Автор публикации

не в сети 11 месяцев

Volodymyr Ribiy

33

м.Львів Україна
Співзасновник компанії Academy of Prosperity, власник магазинів «Воланж», бізнес-консультант (досвід в бізнесі з 1994 року).
Освіта: математик, педагог (Львівський державний університет ім. Ів. Франка) Консультування в сфері продажів, розробка та впровадження навчальних програм, аналіз рентабельності інвестицій.

Комментарии: 1Публикации: 14Регистрация: 24-03-2015

2 комментария

  1. Роман  - 04.07.2017 - 10:45

    Ігрова форма передбачає деякий безпечний простір, де гравці мають право на помилку, що дуже важливо для розвитку, розкриття свого потенціалу. Граючи хоча б раз на місяць, побачите, як все змінюється прямо на очах.

    1
  2. Анна  - 03.07.2017 - 22:09

    Это правда, очень хорошо разгоняет групповую динамику.

    0

Ваш коментар

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Панель управління

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля