Професійний масаж

У сучасному житті стреси і навантаження неминучі. Кому незнайоме відчуття «кам’яних» м’язів,
набряклих ніг, болю в спині і шиї? Здається, що такі щасливчики — велика рідкість. Усі
інші мріють про те, що б тяжкість і болі пішли назавжди. У цьому плані для нашого організму
незамінний масаж.

Професійний масажист Андрій Юрійович Бонь пропонує нові ефективні, перевірені практикої сучасні методи оздоровлення за допомогою масажу.


21

1. Моделювання тіла і обличчя. Лімфодренаж. Детокс.

Мета курсу лімфодренажного масажу — скинути зайву вагу, вивести з тіла шлакі та токсини і відновити роботу всіх функцій організму. Лімфатична система (організм людини містить від 2 до 4 літрів лімфи) приймає участь в створенні імунітету, захіщає нас від шкідливих мікробів та вірусів. Також лімфа виконує очистні функції — допомогає переходу продуктів нашої життедіяльності в кров для їхньої нейтралізаціі та виведення з організму.
 Якщо ми відчуваємо набряклість і нас мучит неймовірна спрага, це є ознакою інтоксікаціі ( кількість токсинів є критичною). Лімфа находиться в застої (сидячий, малорухомий образ життя!). В такому випадку потрібно провести детоксікацію і такім засобом є лімфодренажний масаж. Пройшовши повний курс масажу Ви допоможете своєму організму зняти набряк, звільнитись від застою , нормалізувати роботу вивідної системи (ниркі, шкт, печінка, легені), покращити стан кожних покровів, зміцніти імунітет і, як слідство, після курсу лімфодренажного масажу відбувається корекція фігури,
 Рекомендовано кількість процедур 10-12 по 60 — 90 хв.Певний питний режим.
Ціна курсу 2 500 — 3 000 гр. Один сеанс — 350 гр.
Протипокази: вагітність, пухлини різного генезу, гнойні ураження шкіри, перший рік після хіміотерапіі.

22

2. Кінезіомасаж. Міофасциальний масаж.

Новий напрямок в оздоровленні та лікуванні! Справа полягає в тому, що в наших м’язах, зв’язках, суглобах може бути маса проблем, як явних, так і скритих. Малорухомий спосіб життя, великі емоційні навантаження, харчування, травми — це фактори, які призводять до порушень і болі в нашому тілі. Для виявлення джерела проблеми в кінезіалогіі існує механізм, якого нема в звичайному масажі ( тому звичайний масаж лікує сімптом і не усуває проблему, яка через деякій час повертається!). В кінезіомасажі використовують м’язевий тест, в якому за допомогою м’яза-індикатора виявляється справжня причина болю і діскомфорту. Після цього проводиться відповідне лікування.
Завдяки проведенному кінезіомасажу звільняється великий об’єм енергії, яка була скута виявленною проблемою (або проблемами — їх може бути декілька)! Тому після масажу відчувається полегшення і організм розслаблюється.
Один сеанс кінезіомасажу — 350 гр.
Рекомендовано 3-5 сеансів, відповідно до виявлених проблем.

Після діагностики та усунення проблем індевідуально
підберається комплекс вправ і продовжується робота з тілом для уникнення рецидивів.
м.Львів вул. Тарнавського, 106а

тел. 067 528 35 90

11

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Панель управління

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля