Що таке інтуїція, і як її розвинути?

Що таке інтуїція, і як її розвинути?

Що таке інтуїція, і як її розвинути?

Комментариев к записи Що таке інтуїція, і як її розвинути? нет


Одного разу султан запитав Ходжу Насредина:
-Про тебе говорять дуже цікаві речі, ніби ти володієш потаємними знаннями. Якщо ти не докажеш мені цього, я накажу тебе повісити!
— О мій султане, — відповів Ходжа,- де-коли до мене приходить просветління і я можу бачити золотих птахів у небі та демонів підземного царства.
Тоді султан запитав його:
— Ходжа насредин, як же ти можеш бачити це?
— З переляку! У страху очі великі! — відповів смиренно Ходжа Насредин.

Це, звичайно, анекдот, но… В будь-яких екстремальних випадках у нас можуть проявитись надзвичайні ЗДІБНОСТІ, про які ми навідь не підозрювали.

Так що таке «інтуіция» і як вона нам може стати у нагоді?

Інтуіция — це шосте чуття (їх існує п’ять — слух, зір, смак, нюх і дотик). Але якщо ці п’ять чуттів у нас працюють, то інтуіция відкривається не часто і переважно в екстримальних умовах. Але її можливо тренувати! Верніше сказати — відновлювати, тому, що наша інтуіция заглушена нескінченим потоком ДУМОК, ЯКІ НАС ДУМАЮТЬ! Я не помилився — вони дійсно «нас думають»! Думки керують нашою психікою, душею, тілом і тримають їх в напрузі. Ось ця напруга і не дає нам відчувати інтуіцию! (так і не дає нам діяти в єдиному правільному керунку).
Aliexpress INT

Тренувувати інтуіцію не складно, таємниці тут ніякої не існує, но…

Спочатку необхідно пропрацювати себе і питання полягає в тому, щоб на деякий час припинити внутрішній діалог і навчитися відчувати, навчитися відрізняти відчуття, буквально — «слухати своє серце»!
Що це означає «слухати своє серце»? За щільною стіною думок, які нескінченним потоком захоплюють нас ми не чуємо самі себе. Кажуть, що молитва — це коли ми звертаємось до Бога, а медитація — це коли Бог звертається до нас, але ми не чуємо його! Ми зайняті, дуже зайняті! Но коли-небудь, під самий «занавес», раптово зупинившись ми побачемо, що поруч нікого нема, немає близьких та рідних нам людей! Нам захочеться сказати, що дуже любимо їх, але язик прилип до ньоба! Ми забули давно, як це говориться! Ми згадаємо очі наших батьків і побачимо в них сум — вони не змогли дстукатись до нашого серця!

Інтуіція існує незалежно від того, користуємося ми нею, чи навідь не підозрюємо про її існування. Тобто вона є і була завжди. Це ніби вернутись додому, но на цей шлях йде все життя! Ми, глибоко в душі прагнемо вернутись, але суєта, думки, чужі та нав’язані бажання роблять свою справу.

І ще ми дуже боїмося повернення! ми боімося зустрічі з самим собою, боімося заглянути в свою душу!
З цього і потібно починати, а не з вправ. Потрібно розібратись в собі, вибрати весь мотлох, який ви так збирали. Без цього не буде ні сил, ні здоров’я і ніякої інтуіції. Тому і бажано практикувати і йогу, і медитацію і вчитися так жити. Саме з цього і починається шлях самопізнання і починається тренування інтуіції!

Де-кілька слів про методи.

Починати потрібно з розслаблення! Так! А це не так просто, як здається! Для повноцінного розслаблення виконується комплекси вправ і пранаям, які дають можливість розслабитись. Коли вже такого рівеня буде досягнуто, появляється можливість медитувати (виконувати спеціальні медитативні вправи для проявлення інтуіциі!).
Для того, щоб не заблукати на цьому шляху потрібен наставник, який практикує! Не бажано на початках займатись самостійно!


7Тому я не буду описувати одну з вправ, а тількі скажу про неї. Ця вправа називається «Капалабхаті», що з санскриту перекладається — «Сяюча голова» і це пранаяма (дихальна вправа). Освоювати її потрібно тількі під наглядом досвідченого інструктора!

 

 


 

0

Автор публикации

не в сети 5 месяцев

Андрей Бонь

2

Вицепрезедент ГО "Мир Йоги", основатель клуба Yogacan,

Автор курсов «Мастерская здоровья», по Тайскому массажу. Организатор йога-туров « Путь к себе».


Разработка авторских программ по укреплению и востановлению здоровья, а также техник самосовершенствования для проведения занятий как групповых, так и индивиндуальных.

Комментарии: 0Публикации: 10Регистрация: 05-03-2017

Ваш коментар

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля