Лідерство і корпоративна культура

Лідерство і корпоративна культура

Лідерство і корпоративна культура

Комментариев к записи Лідерство і корпоративна культура нет

    У книзі Дейва Логана, Хелі Фішер-Райта і Джона Кінга «Лідер і плем’я» розповідається про те, що, коли в нашому оточенні з’являється один єдиний лідер четвертого або п’ятого рівня, то він може розбудити від летаргічного сну всіх, хто опиниться поруч в робочих відносинах.
    Схема взаємозв’язків всіх рівнів і способи об’єднання людей в команди подається непристойно просто і логічно.
    Йдеться про систему п’яти рівнів корпоративної культури, згідно з якою в будь-якій компанії люди збиваються в племена. Належність до того чи іншого племені можна легко відстежити в мові людини, його відношенні до перемог і світу в цілому.
    Авторм книги вважають, що «жодна з по-справжньому важливих речей не відноситься до сфери особистого». Поведінка лідера залежить від його незламної рішучості залишатися вірним цінностям племені. Племена верхніх рівнів вимагають досконалості від кожного, саме тому вони постійно і неухильно розвиваються. Неможливо відразу перейти, перестрибнути з другого рівня (мислення за принципом «Моє життя — лайно») на четвертий, де командна робота заснована на реалізації базових людських цінностей.

koolt_plem      Давно склалася система соціального життя націлена на те, щоб з пелюшок утримувати нас на першому, другому або третьому рівнях. Наприклад, одна з найбільш підступних пасток мислення лідерів третього рівня: успіх одинаків, наповнений п’янким задоволенням від думки «Я крутий, а ви ні!». Це заважає лідерам побачити нові можливості в командній співпраці: такі люди завжди будуть тягнути ковдру на себе. Людина бачить світ через призму власних слів, але не помічає цього так само, як вода невидима для риб.

    Автори книги переконані, що «якщо ви зміните мову племені, то зможете змінити і саме плем’я». Це один з принципів запуску змін на будь-якому рівні. З нього починається відданість цінностям верхніх рівнів, що дає реальні переваги в порівнянні зі спробами вписати себе в оточення, яке давно вже вас замале.
Сенс будь-командної роботи в тому, що лідер повинен освоїти мову і звички кожного рівня. Тоді він зможе черпати в цьому натхнення і через слово і особистий приклад піднімати людей на рівень вище. Такі переходи можуть відбуватися через об’єднання людей в діади і тріади в інтелектуальні, емоційні і духовні площини. Як тільки пройдені всі три етапи прозріння, мовна система лідера перебудовується сама собою.
    Будь-яка мета висловлює якийсь майбутній стан, досяжни лише скоординованими командними діями. Ця мета настільки велика, що її неможливо досягти поодинці, оскільки для цього потрібна повна самовіддача і пристрасне бажання всіх членів команди. Навіть якщо вони зазнають невдачі, то будуть знати,що ця мета вартувала витрачених зусиль.
    Щоб зрозуміти — як наймати кращих працівників та розвивати їх, як заробляти більше грошей, як обслуговувати свої ринки більш якісно, отримуючи від цього задоволення, вам варто прочитати цю книгу. Коли лідер піднімає своє плем’я на четвертий рівень, команда визнає його лідерство беззастережно, і це дає можливість підняти людей на ще більшу висоту. «Лідер і плем’я» не про те, як домінувати над людьми, а про те, як, розвиваючи в них найкраще, зробити будь-яку співпрацю результативною.

0

Автор публикации

не в сети 14 часов

admin

0
Комментарии: 3Публикации: 60Регистрация: 24-03-2015

Ваш коментар

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля