Чоловіча сила

Чоловіча сила

Чоловіча сила

Комментариев к записи Чоловіча сила нет

    Спеціальна система, що включає в себе комплекс силових вправ, дихання, медитація і роблять чоловіків неймовірно стійкими, сильними, витривалими і успішними!

    Про цю систему важко знайти будь-яку інформацію, а існує вона на сході сотні років і доступна була лише малій кількості присвячених! Вона трохи нагадує цигун, але краще розроблена і набагато ефективніше!


 

    Метою даної практики є концентрація чоловічої енергії і можливість нею маніпулювати на власний розсуд! Тобто використовувати силу для оздоровлення, збільшення витривалості, управління емоціями, збільшення фізичної сили.
чол_сил      Окремо треба сказати про те, що збільшується і стає невтомним істинно чоловіча сила. Тут найголовніше — це контроль почуттів і емоцій.

    У цьому нам допомагають спеціальні техніки і вправи. Недарма колись ця система була доступна вищого стану на сході — у них були гареми і чоловік повинен був бути на висоті!

 


    На сході вважалося, що і успіху домагається лише чоловік, який володів внутрішньою силою і який подобався жінкам! Ось завдяки цій системі можна стати впевненим у собі, спокійному, уравновешеннном, приймати зважені рішення, що обов’язково позначиться на вашому житті.

    Результат практика ця система є поліпшення якості життя! І не коли-небудь, а з перших занять, але тільки регулярність принесе помітні плоди!

0

Автор публикации

не в сети 14 часов

admin

0
Комментарии: 3Публикации: 60Регистрация: 24-03-2015

Ваш коментар

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля