KINEZIOBALANCE. Інтегральний тренінг.

KINEZIOBALANCE. Інтегральний тренінг.

Комментариев к записи KINEZIOBALANCE. Інтегральний тренінг. нет

Публикация в группе: KINEZIOBALANCE. Інтегральний тренінг.

Категории группы: успех.

 

Світлина від Andriy Bon.

Kineziobalance.На які питання ми відповідаємо?
1.Спочатку вирішуємо всі м’язево- зв’язочні (структурні) порушення. Найчастіше ми їх не відчуваємо і дивуємось, звідкі береться втома, апатія та депресія. Нам буває тяжко встати на ногі після сну або після тривалої сидячої роботи. Такі порушення заважають тренуватись і ми дивуємось відсутності результатів. За допомогою сучасноих методів кінезіології ми позбудемось такіх порушень.
2. Вісцеральні порушення ( тобто — порушення в органах), профілактика. Спеціальні комплекси вправ, спрямовані на оздоровлення легень, печінкі, нирок, ЖКТ, органов малого тазу тощо, допоможуть нам усунути вісцеральні порушення. Лімфодренажний масаж. Детокс.
3. Підвищити наше енергетичне здоров’я, нашу життеву силу нам допоможуть спеціальні практики. Колись, на Сході, такі вправи були тайною і тількі вища знать мала доступ до такіх знань!
4. Навчимось керувати власними емоціями. Через негативний настрій ми губимо власну життеву силу. Негативність діє найгіршим способом на наше життя. Потрібно навчитись працювати з власними емоціями, міняти їхню якість ( негатив на позитив!).
5. Навчимсь розслаблятись і відновлюватись. Показник правільності тренування полягає в тому , щоб після заняття відчувалось приємна легка втома і наповненість енергією! Розслаблення є справжнім мистецтвом!
В підсумку, розпочавши зараз, на весну ми будемо мати сильне, здорове, гарне тіло; спокійну впевненність в собі та своїх силах; вміння справлятися з любими порушеннями здоров’я. Головний показник правільності практики — покращення якості життя! Но це залежить не тільки від наших тренерів, но і від Вашого бажання і старання! Любий шлях починається з першого кроку! Успіху Вам! До зустрічі!

0

Автор публикации

не в сети 5 месяцев

Андрей Бонь

2

Вицепрезедент ГО "Мир Йоги", основатель клуба Yogacan,

Автор курсов «Мастерская здоровья», по Тайскому массажу. Организатор йога-туров « Путь к себе».


Разработка авторских программ по укреплению и востановлению здоровья, а также техник самосовершенствования для проведения занятий как групповых, так и индивиндуальных.

Комментарии: 0Публикации: 10Регистрация: 05-03-2017

Ваш коментар

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Панель управління

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля