Пізнай себе, пізнай світ!

Пізнай себе, пізнай світ!

Пізнай себе, пізнай світ!

Комментариев к записи Пізнай себе, пізнай світ! нет

 

Запрошуємо на ЕКСКУРСІЙНИЙ АВІАТУР ДО РИМУ
05-08 жовтня 2018 року.

Шлях до розвитку особистості лежить через пізнання ! Чим глибше людина пізнає себе, тим краще вона може розкрити свій внутрішній потенціал, проявити свої таланти і реалізуватись. Шлях до пізнання лежить через різноманітні джерела, які наповнюють людину внутрішньою силою і енергією.

Одним з таких джерел пізнання себе є пізнання світу. Пізнавальні подорожі, в яких ми насолоджуємось красою та величчю архітектурних мистецтв та мальовничих краєвидів дарують нові емоції та яскраві враження,які залишаються з нами надовго!

Академія Процвітання запрошує вас пізнати себе в одному з найромантичніших міст в Європі — Римі! Рим не може залишити байдужим нікого, тому цього разу весь тур проходитиме в рамках програми «Пізнай себе, пізнай світ» де, крім історичних і кульурних пізнань, кожен для себе відчує і зрозуміє, що подобається найбільше, від чого захоплює подих, а що можливо для вас не має ніякого значення. Ми будемо через емоцію і відчуття визначати істинні наші цінності. Саме цінності визначають весь життєвий шлях людини. Жити своїми цінностями, вміти знаходити сили і енергію для їх реалізації — це шлях до щасливого життя, про яке інші лише мріють!


Програма туру

1 День

Виліт зі Львова в 13:30, переліт в Рим. Доїзд до готелю на метро.

По прильоту – поселення в готель і оглядова екскурсія Римом (орієнтовно 3 год).

Пізнай себе, пізнай світ! Оглядова екскурсія «Рим — місто величне та вічне!». Рим — перше кохання людства та перша наддержава планети. Рим — єдине місто з тисяч існуючих, що отримало назву «Вічного»! Йому наслідували, його боялись, ним захоплювались! І почнемо з огляду пам’ятників Античного Риму, відчуємо велич Римської імперії, прогуляємося вимощеними вуличками, по яких ступав сам Юлій Цезар, почуємо древні легенди про великих імператорів. Тут кожний куточок, кожен будиночок, кожен камінчик має свою неповторну історію, і це вона оживає на очах: Пантеон, Римський форум, арка Константина, площа Іспанії, Капітолій… Ну а головний символ Риму, звичайно ж, Колізей — «помпезна симфонія архітектури», вінець інженерної думки античності! Римляни вважали: «Поки стоїть Колізей, буде стояти Рим!» А вони вміли будувати на тисячоліття!

Ночівля в готелі.

2 День

Сніданок.

Екскурсія у Ватикан (орієнтовно 2,5 — 3 год)
Пізнай себе, пізнай світ!Музеї Ватикану і Собор Св. Петра. Музей Ватикану представляє собою цілий комплекс, з безліччю залів і кімнат, які переходять одна в одну. Тут можна побачити творіння античних скульпторів, геніїв Відродження і сучасних художників. Але перлиною цієї скарбниці світового мистецтва справедливо вважається Сикстинська капела — одна з найбагатших колекцій Ватикану. Саме тут світ отримав в особі генія Мікеланджело найбільшого живописця всіх часів і народів. Захоплення викликає не тільки чудова краса фресок, а ще й вражаючий зміст, закладений у кожному сюжеті.

Далі на вибір:
— Або вільний час
— Або екскурсія в Колізей (орієнтовно 2,5 год) за дод. плату – 20 євро
Протягом багатьох століть символом величчі та могутності Риму був Колізей. Це місце не мало со бірівних за напруженням пристрастей, що кипіли тут: до смертельних боїв гладіаторів, що проходили на арені Колізею, були прикуті очі десятків тисяч глядачів. Сьогодні Колізей є признаною перлиною архітектури та інженерної думки, доказом та живим світком блиску Римської імперії.
— Або поїздка в сторону морського узбережжя

3 День

Сніданок.

Пізнай себе, пізнай світ!Пішохідна екскурсія «Богемний Трастевере». Старовинний квартал в Трастевере, розташований на правому березі Тібру, не схожий на звичайні римські квартали. Тут час тече повільніше, а фарби розлиті в зовсім інших пропорціях. Вузенькі вулички, безліч ресторанів, маленькі площі, на яких часто можна зустріти художників з мольбертами, неквапливий ритм життя створюють романтичний настрій…
«Музика Тівольських фонтанів» — відвідання заміської вілли кардинала д’Есте. Величезний парк, вікові дерева і багатоголосся «п’ятисот фонтанів»! Віллу д’Есте вважають одним з найбільш вдалих в світі втілень садово-паркового мистецтва, і що саме вона стала прообразом для створення Версалю.
Голоси сотні фонтанів — величних з орлами, смішних маскарадних і зливаються в хор, який, підкорюючись лише рухові внутрішніх почуттів, звучать то урочисто, то лірично і ніжно.
Для поціновувачів мистецтва екскурсія в галерею Боргезе за дод. плату – 20 євро + вхідний квиток.

4 День

Сніданок. Виселення з готелю

Вільний час
Можлива поїздка в аутлети Риму (залежно від часу вильоту)

Виліт о 15:50


Додатково оплачується:
Факультативні екскурсії — в Колізей (20 євро) та галерею Боргезе (20 євро)
Вхідні квитки в музеї: музей Ватикану 17 євро, галерею Боргезе 20 євро
Навушники для екскурсій – 2 євро/день/з людини
Пересування на громадському транспорті
Обіди та вечері
Особисті витрати


Для всіх, хто хоче 5 — 8 жовтня зануритись в атмосферу цього неймовірного міста пропонуємо зробити заявку, заповнивши форму нижче. Вартість туру від туроператора — 500 євро. Вартість туру може залежати від терміну оплати. Заявки приймаються до 30 липня включно!

Після реєстрації отримаєте повну інформацію.

Тел для довідок:

тел.067-982- 50-16 (вайбер)
тел.093-125- 28-99


 

0

Автор публикации

не в сети 14 часов

admin

0
Комментарии: 3Публикации: 60Регистрация: 24-03-2015

Ваш коментар

Прииєднуйтесь до нас в соціальних мережах:

Передплата на новини сайту Academy of Prosperity

Введіть свою електронну адресу, щоб підписатися на нові статті і події сайту, отримуючи сповіщення електронною поштою.

Панель управління

Back to Top

Авторизация
*
*
Войти с помощью: 

Регистрация
*
*
*
Пароль не введен
*
Войти с помощью: 

Генерация пароля